W niedzielę wieczorem (15 lutego) pijany policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie spowodował kolizję. Był nietrzeźwy. Został zawieszony
Akcja „Trzeźwy wieczór”, którą lubuska policja prowadziła w sobotę 14 lutego. Fot. Policja
Wczoraj wieczorem w Międzyrzeczu zatrzymano funkcjonariusza Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Kierował prywatnym samochodem, był nietrzeźwy. Wcześniej wjechał autem w ogrodzenie.
„Niezwłocznie o zdarzeniu powiadomiono Biuro Spraw Wewnętrznych Policji i prokuraturę. Funkcjonariusz przebywał w czasie wolnym od służby. Wszczęto już postępowanie dyscyplinarne, funkcjonariusz został zawieszony w czynnościach służbowych i trwa postępowanie administracyjne w kierunku zwolnienia ze służby w Policji” – poinformowała Lubuska Policja.