Connect with us
Statystyki 2025
  • Zabici w wypadkach - 594
  • Ranni w wypadkach - 10364
  • Kierowcy po alkoholu - 43700
  • Średnia liczba wypadków dziennie: 51.13
  • Średnia liczba zabitych dziennie: 3.39
  • Średnia liczba rannych dziennie: 59.22
  • Zabici w wypadkach - 594
  • Ranni w wypadkach - 10364
  • Kierowcy po alkoholu - 43700
  • Średnia liczba wypadków dziennie: 51.13
  • Średnia liczba zabitych dziennie: 3.39
  • Średnia liczba rannych dziennie: 59.22

Społeczeństwo

FILM: Szaleniec w Jeleniej Górze. Ominął radiowóz przed przejściem i prawie rozjechał pieszą

Ciemno, deszcz, a kierowca w Jeleniej Górze tuż przed przejściem ominął policyjny radiowóz i prawie rozjechał kobietę na pasach. Stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem

Opublikowano

-

Ciemno, deszcz, a kierowca w Jeleniej Górze tuż przed przejściem ominął policyjny radiowóz i prawie rozjechał kobietę na pasach. Stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem

Policja ujawniła nagranie z listopada zarejestrowane na ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze. Jadący radiowozem funkcjonariusze zatrzymali się, by wpuścić na pasy zbliżającą się do przejścia pieszą. Kiedy kobieta weszła na pasy, radiowóz ominął ze sporą prędkością kierowca osobowego opla. Tylko czujność pieszej uchroniła ją od rozjechania przez szaleńca nieszanującego przepisów.

Policjanci ruszyli z pomocą pieszej, która na szczęście nie potrzebowała pomocy medycznej. Była bardzo roztrzęsiona tym, że mogła stracić życie.

Kierowca, po tym, co zrobił, sam się zatrzymał. Policjanci odebrali 34-letniemu jeleniogórzaninowi prawo jazdy. Za  stworzenie  zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

red