W Gorzowie Wielkopolskim otwarto miasteczko ruchu drogowego. To już 10 obiekt zbudowany w ramach programu "Budujemy miasteczka ruchu drogowego"
Od października do listopada trwały szkolenia dla samorządowych zarządców dróg. Dowiadywali się m.in. jak projektować drogi, by kierowcy jeździli wolniej
Pracownicy rzeszowskiego oddziału GDDKiA oraz policjanci uczyli dzieci, jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Sprawdzili też oznakowania przejść i jak zachowują się na nich piesi oraz...