Społeczeństwo4 miesiące temu
Wójt gminy Niedźwiada miał ponad promil za kierownicą. Odpowie przed sądem
Marek Kubik, wójt gminy Niedźwiada, stracił prawo jazdy. W grudniu został złapany na prowadzeniu pojazdu, gdy miał w organizmie ponad promil alkoholu. Sprawę ujawnił „Dziennik Wschodni”...